O nas

As-Garnitex to dobrze rozpoznawalna marka wśród męskiej odzieży. Od samego początku istnienia firmy naszym celem było stworzenie produktów wysokiej jakości, odpowiadających gustom i potrzebom klientów.


Chcielibyśmy Państwu przybliżyć historię naszej firmy, zaprezentować odzież męską oraz zaprosić do salonów sprzedaży.
Firma As-Garnitex istnieje na rynku odzieżowym od 1988 roku. Od tego czasu rozwija się prężnie i dynamicznie, oferując bogaty asortyment a także dążąc do nieustannego podnoszenia jakości produkowanych wyrobów.
Z przydomowego zakładu mającego swoją siedzibę w Pcimiu niedaleko Myślenic, w ciągu dziesięciu lat rozwinął się w duży zakład produkcyjny, zatrudniający kilkadziesiąt wykwalifikowanych osób: technologów, konstruktorów, projektantów, krojczych, krawcowe. Produkcja poddawana jest bardzo dokładnym kontrolom jakości.

2006 rok okazał się dla nas przełomowym. Uzyskaliśmy wtedy dotacje z UE. Wykorzystując ten fakt, firma zainwestowała w zakład produkcyjny o powierzchni 1800 m2, którego siedziba znajduje się w Stróży koło Myślenic. Wyposażenie: najnowocześniejsze maszyny krojcze, szyjące oraz profesjonalny park prasowniczy, przyszykowany specjalnie pod garnitury- pozwala na nieustanny rozwój, doskonalenie warsztatu, zwiększenie produkcji a także poprawia warunki pracy.
Obserwując rynek i konkurencję, doszliśmy do wniosku, że przyszłością dla naszej firmy jest odzież męska, toteż od 2006 roku specjalizujemy się wyłącznie w modzie męskiej: garniturach, spodniach, marynarkach. W okresie zimowym proponujemy także okrycia wierzchnie.
W 2012 roku firma została wyróżniona certyfikatem „rzetelna firma”.
Obecnie firma posiada kilkanaście sklepów partnerskich w kraju (Polska południowa) jak i za granicą (głownie Słowacja) oraz dwie szwalnie z dwoma sklepami firmowymi w Pcimiu i Stróży, które zapewniają przeróbki krawieckie gratis i na miejscu.
Sklepy firmowe są czynne w dogodnych godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-22, a w soboty od 8-16.  Każdy klient może liczyć na fachową i miła obsługę.
Jako profesjonalna firma odzieżowa chcemy zapewnić naszych klientów, że nasze wyroby produkowane są tylko przez nasze zakłady i że jako jeden z nielicznych zakładów w branży odzieżowej nie jesteśmy importerem gotowych wyrobów.
W najbliższej przyszłości naszymi celami są: rozwój marki, stałe podnoszenie jakości produktów oraz gwarancja satysfakcji klienta. Wychodzimy bowiem z założenia, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient!
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją dostępną w naszych salonach.

 

Masz pytanie? Napisz.

Wymagane pola oznaczone *